DADI’ OIL™ KÜÜNEHOOLDUSÕLI 14.7ml

13.00 

DADI’ OIL™ KÜÜNEHOOLDUSÕLI ON 95% ULATUSES ORGAANILINE
Dadi’ Oil™ on segu sertifitseeritud orgaanilistest õlidest, mis muudavad küüneplaadi painduvaks, vastupidavaks ning annavad neile loomuliku, terve läike. Dadi’ Oil™ imendub kiiresti ega jäta küüneplaadi pinda õliseks, lisaks on tootel võrratult meeldiv lõhn.
Suurimad eelised
– Segu koosneb 21st looduslikust eeterlikust õlist, mille hulgas on erinevad tsitruselised, vanill, bergamott, rosmariin, sidrunhein, avokaado, lavendel, jojoob jm.
– Parandab küünte vastupidavust, elastsust, loomulikku läiget, ennetab nende murdumist ning soodustab naha ja kutiikulite niisutatust.
– Pikk säilivusaeg, mis samas ei kahjusta toote kasulikke omadusi − teenib Teid viimse tilgani!
Huvitavad faktid
– Dadi’ Oil™ õli nimetati Ameerika maineka erialase ajakirja Nail Pro Magazine poolt 2012. aasta parimaks uudistooteks ja parimaks kutiikuleid hooldavaks tooteks.
– Dadi’ Oil™ küüneõli looja on Jim Nordstrom, kelle juhtimisel loodi ettevõttes CND ka kuulus Solar Oil™. Toote kuulsa nimetuse Dadi‘ Oil™ autoriks on Jimi tütar Nicky Nordstrom.
– Toote koostise ülejäänud 5% moodustab naturaalne E-vitamiin (tokoferool).
– Pakendil olev tähekombinatsioon IMOSSN koosneb lause In Memory Of Stuart S. Nordstrom esimestest tähtedest. Stuart Nordstrom oli Jimi isa, ettevõtte Creative Nail Design (nüüdne CND) rajaja. Dadi’ Oil™ koostise töötas välja Jim Nordstrom. Tema on ka kuulsa küünte ja kutiikulite hoolduseks mõeldud õli Solar Oil™ looja. Pärast lahkumist CNDst rajas Jim oma isikliku ettevõtte Famous Names, mis paiskas turule uue põlvkonna küünehooldusvahendite sarja. Neist kuulsaimad on Dadi’ Oil™ õli ning revolutsiooniline küünte tugevdussüsteem IBX.

Tootekood: 3100 Kategooriad: ,

Lisainfo

Kaal 0.015 kg