Provocater 192 Aries

7.00 

Enesekindel ja pealehakkav – need on Jäära naised. 192 Aries hübriidküünelakk peegeldab seda suurepäraselt – see on julge ja ilmekas. See saadab teid alati, et teie häält kuuldaks ja kui te vankumatult oma eesmärki taotlete.
Sügavsinine värv annab teie stiliseeringutele ilmekuse ja on täiuslik olenemata sündmusest. Kas eelistate pöörasemat välimust? Lisage hõbedaseid elemente ja nautige tõelist ruumikujundust!

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693165989 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7ml

 

Lisainfo

Kaal 0007 kg