Provocater 193 Taurus

7.00 

Maalähedane, tasakaalukas, rahuarmastaja – kõlab tuttavalt? See on 193 Tauruse värv. Kaine ja elegantne – inspireeritud Sõnni märgiga sündinud inimeste iseloomust. Väljenda end määrdunud roosa varjundiga maniküüriga. Tänu oma mitmekülgsusele sobib see iga stiiliga ja kui soovite anda oma küüntele õrna serva – kombineerige seda värvi tumedamate varjunditega, et luua uhkeid taevakõrgusi mustreid.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Laost otsas

Tootekood: 5902693165996 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg