Provocater 194 Gemini

7.00 

Nad otsivad pidevat muutust, on pidevalt liikvel. Kaksikud naised satuvad väga kergesti uutesse olukordadesse. Selline on ka uus Provocater 194 Gemini hübriidlakk – värv, mis ei paista silma ega ka klassikaline, on segu mitmest erinevast toonist. Lõpuks näeb tumeroosa värv hea välja nii päeval tööl kui ka õhtul kohtingul. Sobib suurepäraselt monolooks, aga ka ainulaadsetes sügisstilisatsioonides.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166009 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg