Provocater 196 Leo

7.00 

Lõvi ehk lõvi on märk, mida kaitseb tule element. Kuulsused räägivad, et sellest märgist pärit inimesed on äärmiselt tugevad isiksused ja püüdlevad oma eesmärkide poole enesekindlalt. Kas seda saab kajastada muul viisil kui läbi intensiivse, maroona värvi? Tänu 196 Leo tooni lakile saad selle alati kaasas olla ja julgelt maailma vallutada. Lisage sellele säravaid kaunistusi, et veelgi rõhutada selle elavat iseloomu.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166023 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg