Allahindlus!

Provocater 197 Virgo

6.00 

197 Virgo värvikatte tume, šokolaadine värv ei valitud sellisel viisil juhuslikult. Neitsid hindavad professionaalsust ja loogilist lähenemist, kuid võivad olla ka kriitilised ja nõudlikud. Selle varjundiga saate oma küüntel hakkama igas olukorras. Saate seda kanda monolookina või kombineerida seda teiste sarnaste värvidega, et luua tagasihoidlikke kaunistusi.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166030 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg