Provocater 198 Libra

7.00 

Kaalud on näiliselt korrastatud ja sõnalised, kuid tegelikkuses hõljuvad nad pilvedes, vahel isegi hõbedaselt – nagu 198 Libra lakk. Samas ei kaota nad rahulikkust ja loovad kergesti kontakte teiste inimestega ning nende elu on pigem riski- ja enesekindluse puudumine. Provocater hübriidküünelaki hõbedane toon väljendab sajaprotsendiliselt seda, mis sa oled. Sügisene hübriidlakk näeb suurepärane välja monolookina või unikaalsete stilisatsioonide lisandina.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166047 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg