Provocater 199 Scorpio

7.00 

Kes ütles, et võitleja sümboolika ei tohi olla sära? Tähtedes on kirjas, et skorpionid on äärmiselt sõjakad, kiire taibuga isiksused, kes suudavad teisi inimesi dekodeerida. Nad on äärmiselt kannatlikud ja püsivad, püüdlevad selle poole, mida tahavad. Nüüd võivad nad välja näha ülimalt stiilsed! Ilus, määrdunud kuld on 199 Scorpio laki toon, mida saate käsitleda monolookina või kasutada seda muude värvide mustrite loomiseks.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166054 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg