Provocater 201 Capricorn

7.00 

201 Capricorn hübriidne küünelakk on klassikaline ja vaoshoitud, veidi taevase säraga. Täpselt nagu sodiaagilised Kaljukitsed. Nad on äärmiselt küpsed, ettevaatlikud ja hindavad elu stabiilsust. Nad eelistavad selgeid olukordi alahinnangutele. Lähemal tutvumisel muutuvad nad aga soojaks ja hoolivaks. Glitter-lakke saab edukalt kanda iseseisvate stiliseeringutena või käsitleda kui hõõgumisvihjet teistes stiilides.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166078 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg