Allahindlus!

Provocater 202 Aquarius

4.00 

Õhuelement ja sädelevates pilvedes kiikumine – selline on Veevalaja. Nad on teistele inimestele avatud inimesed, kes on maailma vastu uudishimulikud. Lisaks on nad äärmiselt empaatilised, valmis aitama mitte ainult oma sugulasi, vaid kõiki sõpru. Provocater 202 Aquarius hübriidküünelakk näeb teie küüntel suurepärane välja, rõhutades teie ainulaadset iseloomu. Kas eelistate veidi vaoshoitud stilisatsioone? Kasutage seda aksessuaarina uhkete kaunistuste jaoks.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166085 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg