Provocater 203 Pisces

7.00 

See värv väljendab rohkem kui tuhat sõna. See iseloomustab suurepäraselt Kalade inimesi, kes oma olemuselt ikka veel voolavad. Paljud inimesed ei suuda nendega sammu pidada, kuid Kalad on seetõttu sõpradena väga hinnatud. Suhetes on nad äärmiselt empaatilised, oskavad kannatlikult kuulata ja proovida leida lahendusi.
203 Kalade hübriidküünelakk särab tänu säraosakestele valguses erinevate värvidega, muutes pidevalt oma välimust. Kasutage seda ühevärvilisena või lisandina teistele stiilidele.

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile piisab hübriidküünelaki täiusliku katvuse saavutamiseks ühest kihist! Et pealekandmine oleks veelgi meeldivam, oleme loonud ainulaadse pintslistruktuuri. Provocater hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

 

Kas sa usud, et kõik on tähtedesse kirjutatud? Või äkki olete astroloogia fänn, sest Nicolaus Copernicus ise kasutas seda teadusvaldkonda? Või äkki sa ei usu horoskoopidesse üldse? Olenemata sellest, milline vastus on Sulle kõige lähedasem, on üks kindel – tuleb kordumatu, kosmiline sügis!
Kollektsioon My Sign sügis/talv 2021 on kaunimate sügisvärvide kollektsioon, mis on inspireeritud üksikute sodiaagimärkide omadustest. Provocateris usume, et iga naine on ainulaadne ning tema sodiaagimärk ja tähtede paigutus on alles algus ainulaadsele loole, mille igaüks meist ise kirjutab.

Tootekood: 5902693166092 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

7 ml

Lisainfo

Kaal 0007 kg