Allahindlus!

Provocater Diamond Stardust glitterpulber

3.20  2.00 

STARDUST liinia on hämmastav õietolm, tänu millele saad ilus ja püsiv mõju lehele. Diamond Stardust’i efekti rakendamisel paistavad teie küüned valgust peegeldava miljoni väikese hõbetatud täpiga. Toime pole kunagi olnud nii küllastunud ja elegantne. Lase ennast kiusata.

Anna oma küüned ainulaadse iseloomu!

Laost otsas

Tootekood: 5902693161042 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

3g,

1066.66€/1KG

KÜLMUTUSTE VALMISTAMINE – LIHTSELT MÕJU MANIKUURI LIIKUMINE

Küünte glitterpulbrid on ilus ja äärmiselt tõhus glitteri ornament. Nende peamine eelis on see, et neid on väga lihtne kasutada isegi. Kõik, mida selleks vaja on, glitterpulbrid pihustatakse põhjalikult õietolmu abil ja seejärel hõõruge see küünte pinnale. Erinevalt värvitud mustritest, mis ei ole alati edukad, on Provocateri küünelakid suurepäraselt kerge pealekandmiseks ja mõneks hetkeks mugavaks välimuseks. Küünekunsti õietolm on universaalne ornament, mis töötab peaaegu igal küünelakkil ja näeb iga naise jaoks täiesti teistsugust.

KUIDAS GLITTERPULBRID KAHJUSTAMIST?

Meie glitterpulbrid saab hõõruda või puistata karastatud hübriidvärvina (dispersioonina). Siis eemaldad liigse õietolmu pehme harjaga ja lõpuks katab see kogu ülemise ja valmis! Teie küüned on juba originaalsed ja omamoodi. Küünte glitterpulbrid Provocater küünte rõõmustavad teie sõpru ja meelitavad meeste tähelepanu.

 GLITTERPULBRID = PIIRATUD VÕIMALUSED

Efektid küünedele, mida saate meie õietolmu abil luua, on tõesti lõputud. Saate kombineerida erinevaid õietolmu ja luua oma unikaalse ja originaalse kombinatsiooni, tänu millele saate alati oma kaunite hübriididega silma paista.

TÄIENDAV TULEVÕTMINE TULEB NÄIDA NAILI

Kuidas teha laki tavapärast värvi erilist sära? Kasutage selleks ühte meie õietolmu. Fabulous efektid, täpid, ilusalt peegeldavad valgust. Meie pakkumises leiad muuhulgas mõju kuld- ja mitmevärvilistele värvidele. Kas eelistate tähistaevast? Meil on sinu jaoks staatiline efekt kolmes trendikas toonis: teemant (valge), galaktika (särav sinine) ja roosa (roosa). Teie küüned paistavad nagu tolm, mis on triibuline tähttolmuga.

Rafineeritud elegantse harrastajatele oleme valmistanud kuldne õietolmu Golden Gloss, mis annab mis tahes stiliseerimise luksuseks. Seda õietolmu võib kasutada mitmesugustes põhivärvides ja anda neile kuldse sära. Kui kuld ei ole teie värv, pane peegelpilt. Moodsad sel hooajal, naelte peeglid, mida loote Metal Glass efekti abil.

Oled sa au kuninganna? Proovige kindlasti kahte meie õietolmu: Holo Effect või hologrammküüned ja Opal-pulbriefekt, mis muudab tooni nagu kameeleon. Küünte holograafilisi efekte saab muuta vastavalt soovile. Väike holo aktsent või terviklik kate.

Valige efekt ja looge oma stiliseerimine!