Provocater Fearless Leader 183

7.00 

Kartmatu juht tööl, kodus ja elus. Usume, et igaühel meist on element suurest juhist, kes suudab maailma muuta. 183 Fearless Leaderi silmapaistmatu värv peegeldab naiselikkust täiuslikult, ka juhtimises. Õrn, kuid suurepärase iseloomuga, ebatavalise varjundiga, mis on selle suur tugevus. Provocater 183 hübriidküünelakk on poolläbipaistev, tänu millele saate saavutada piimjas looduslike küünte ülimoodsa efekti.

Tootekood: 5902693163565 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg