Provocater Freedom 185

7.00 

Aasta värv 2021? Sidrunikollane. Meie jaoks on see vabaduse ja mitte alla andmise märk. Sest kui elu annab meile sidruneid, siis teeme neist ideaalse limonaadi! Lootuse ja optimismi värv peab tuletama meile meelde vabaduse ja paremate aegade jõudu, eriti tänapäeval. Provocater 185 Freedom hübriidküünelakk on ideaalne värv 2021. aasta kevadeks ja suveks!

Tootekood: 5902693163589 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg