Provocater Good As Hell 186

7.00 

Sa kontrollid oma juukseid, küüsi ja … tunned end lihtsalt “pagana hästi”! Usume, et igaüks meist väärib parimat. Ja kindlasti loeb see hea enesetunne ja enesehinnang! Hübriid Provocater 186 Hea kui põrgu on kombinatsioon delikatessist koos tohutu annuse positiivse energiaga! Selles väljaandes olevad roosid pole kindlasti veel üks igav stiil. Täiuslik mitte ainult suvekuudel, vaid ka pilves päevadel, kui vajate silmist natuke optimismi.

Tootekood: 5902693163596 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg