Provocater Im A Survivor 190

7.00 

Võime arvata, et ei saa. Kuid lõpuks laulame igatahes “Ma olen ellujääja!” Sest oma raske töö ja tohutu jõuga tõestame, et naised pole sugugi nõrk sugu! Hübriidküünelakk Provocater 190 I’m a Survivor on ideaalne piparmündi värv, mis sobib ideaalselt 2021. aasta kevadsuvise hooaja trendidega. See rõhutab teie jumet täiuslikult ja selle optimistlik pühade õhkkond saadab teid iga päev!

Tootekood: 5902693163633 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg