Provocater Im Speakin 187

7.00 

Kõigil on aeg kuulda, mis teil öelda on. Kellelgi pole õigust teid häirida, sest nüüd te räägite! Me teame, et teie hääl loeb ja on äärmiselt võimas. Täpselt sama mis värv 187, ma räägin. Tugev roosa, mis ei lase teie stiliseerimisel rahvahulgast kaduda. See on ideaalne täiendus igale riietusele – olenemata sellest, kas lähed ballile või säutsud diivanilt endale olulistel teemadel.

Tootekood: 5902693163602 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

Lisainfo

Kaal 0007 kg