Allahindlus!

Provocater Mothers Daughter 189

4.00 

Ilmselt kukub õunapuu lähedalt õun. Värv 189 Ema tütar on austusavaldus kõigile emadele naistele. Imeliste laste emad, teiste naiste edukad emad, meie tuleviku emad. Tugev, sõltumatu ja täis usku tüdrukute võimu. Provocateri hübriidlakki kaunis violetne värv sobib suurepäraselt kevadsuvisteks stiliseeringuteks.

Laost otsas

Tootekood: 5902693163626 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg