Allahindlus!

Provocater Not Your Toy 184

4.00 

Värv nii väljendusrikas, et karjub “vaata, ma olen ilus olend!” Ja ka iseseisev ning kindlasti kõigest parimat väärt. Sest sa oled hämmastav ja igaüks, kes seda ei usu, kahetseb seda kunagi! 184 Not Your Toy värv on ideaalne suvine sidruni ja laimi kombinatsioon. See rõhutab kaunilt teie päevitust, aga ka erakordset isikupära. Provocater 184 Not Your Toy hübriidküünelakk on suvine must-have, mis töötab nii monolooki kui ka ideaalsema lisana arenenumatele stilistikatele.

Laost otsas

Tootekood: 5902693163572 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg