Allahindlus!

Provocater Still A Rockstar 182

5.00 

Ükskõik, mida sa teed – sa oled rokkstaar! Ja seda meenutab Still A Rockstari värv 182. Seda kõike tänu täiuslikule holo-efektile, mis virvendab ideaalselt nii päikeselisel päeval kui ka järgmisel päeval kodus. Sest kes ütles, et ka sina ei saa olla rokkstaar kodus?! Hübriidküünelakk Still A Rockstar annab teile suurepärase katvuse ja vastupidavuse, kuid ennekõike sära iga päev – oludest või teie meeleolust hoolimata tuletab see teile meelde, kes valitseb maailma!

Tootekood: 5902693163558 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg