Allahindlus!

Provocater Vice President 191

4.00 

Kõige populaarsem asepresident soovib, et teaksime ühte – meil on jõudu ja meie hääl loeb! Lisame, et jõu tundmiseks ja maailma muutmiseks ei pea olema jõu tipus. Samuti usume, et täiuslik maniküür võib natuke aidata! Hübriidküünelakk Provocater 191 on hüppeline küünelakk, kes kulmineerib maailma joostes? Õrn, naiselik ja kohe energiat täis sinine sobib teie küüntele igal aastaajal!

Tootekood: 5902693163640 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

7 ml,

Provocater hübriidlakid on kvaliteetne toode, mis ühendab geeli vastupidavuse traditsiooniliste lakkide pealekandmise lihtsusega. Tänu spetsiaalsele valemile on hübriidlakki täiusliku katte saamiseks piisav ühest kihist! Rakenduse veelgi meeldivamaks muutmiseks oleme loonud ainulaadse harjastruktuuri. Provocateri hübriidküünelakid on suurepärase kvaliteediga ja lõputud stiilivõimalused!

2021. aasta kevadsuvine kollektsioon Provocater “Kes juhivad maailma” on austusavaldus tugevatele naistele, kes on meie jaoks alati suureks inspiratsiooniks. Usume, et naistel on võim maailma valitseda. Provocateri kevadkollektsiooni värvid on inspireeritud meist kõigist – vaiksetest kangelannadest, kartmatutest liidritest, emadest ja rokkstaaridest. Igaühel meist on jõudu maailma muuta. Eriti kui tegemist on #girlpoweriga!

Lisainfo

Kaal 0007 kg